Zapraszamy do Korczewa!

Szanowni Państwo,

Po krótkiej przerwie Pałac w Korczewie ponownie zaprasza wszystkich spragnionych zwiedzania i wypoczynku. Pokoje w Kuźni Pałacowej wkraczają w nowy sezon, a szef kuchni naszej restauracji prezentuje dla Państwa odświeżone menu. Restauracja jest czynna od środy do niedzieli od 12:00 do 20:00. Przypałacowy park o tej porze roku prezentuje się wspaniale, w szczególności ukryty ogród przy kamieniu Menhirze oraz ogród motyli. Z parku można również śledzić postępy prac nad remontem uszkodzonego przez pożar pałacu oraz willi letniej „Syberia”.

Odbudowa pałacu po zeszłorocznym pożarze czyni stałe postępy. Obecnie trwają prace osuszeniowe, które mają na celu uratowanie istniejących podłóg, ścian i sztukaterii. Do końca roku planujemy odbudować dach pałacu w miejsce tymczasowego. Do końca lata wyremontowana i udostępniona zwiedzającym zostanie dziewiętnastowieczna willa letnia „Syberia” wraz z wystawą o historii zespołu pałacowego.

Aktualne informacje o wszelkich nowościach, wydarzeniach i postępach prac znajdą Państwo na tej stronie oraz na Facebooku.