Restauracja

Restauracja

Zapraszamy w progi naszej Restauracji, która mieści się w Kuźni Pałacowej, naprzeciwko bramy wejściowej do Pałacu w Korczewie.

Restauracja czynna jest codziennie w godzinach 13:00 – 19:00.


W naszej kuchni

Na naszych gości czekają specjalne dania przygotowane z regionalnych produktów. Do ich przygotowania wybieramy jedynie ekologiczne, świeże składniki i sprawdzone receptury. Codziennie prezentujemy nową kartę świeżych dań dostępnych w naszej kuchni. Dzięki temu każda wizyta w Kuźni Pałacowej to nowy smak chwil spędzonych w Korczewie.


W naszym menu

W restauracji królują kartacze z mięsem i okrasą, które znajdą Państwo w naszym menu najczęściej. Tegorocznym hitem wśród naszych gości są też krokiety ze szpinakiem i serem feta z sosem czosnkowym. Zgodnie z oczekiwaniami naszych gości, serwujemy proste dania domowe.

Jako dodatek do dań przygotowaliśmy dla Państwa bogaty wybór win oraz piw – w tym regionalne piwa Nadbużańskie oraz Ałtajska Noc.


Zorganizujemy Twoje przyjęcie 

Nasza kameralna restauracja jest też doskonałym miejscem na uroczystości rodzinne – chrzty, komunie, stypy. Możemy ugościć na raz 26 osób. Menu ustalamy i wyceniamy indywidualnie, w zależności od liczby dań.

Rano w restauracji serwowane są śniadania dla gości pokoi w Kuźni Pałacowej.

 

 

Zobacz naszą kartę win