Konferencje.

Konferencje.

Posiadamy komfortowe warunki do przeprowadzenia zarówno kameralnych spotkań szkoleniowych jak i skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć, jakimi mogą być duże szkolenia dla wielu kursantów.

Organizujemy: szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe, spotkania firmowe

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w procesie organizacji szkoleń i warsztatów firmowych, posiadamy pełne kompetencje aby przygotować dla Państwa odpowiednią oprawę dla tego typu wydarzeń.

Profesjonalne sale szkoleniowe o oryginalnym klimacie wnętrz pałacowych, lub duża przestrzeń dla dużej imprezy. Swobodnie dostosujemy odpowiednie otoczenie do charakteru Twojej imprezy. Nasza przestrzeń jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. 
Zawsze proponujemy indywidualne podejście do potrzeb związanych z celami Państwa szkolenia czy konferencji. Staramy się dobrze panować nad potrzebami zaproszonych Gości. 
Przyjazny, doświadczony i dyskretny personel, który zapewni dla was profesjonalną pomoc w logistycznym zaplanowaniu konferencji czy szkolenia. Aby nadać spotkaniom wyjątkowy charakter, gwarantujemy doskonałe i wyjątkowo smaczne jedzenie.

Znajdujemy się w odległości: Warszawa – 120km, Siedlce – 30km, Łosice – 20km, Sokołów Podlaski – 30km.

Miła atmosfera tego miejsca korzystnie wpłynie na przebieg spotkania biznesowego lub spotkania w gronie pracowników Twojej firmy. Roztaczający się w Korczewie spokój i przyjemna cisza pozwolą Wam też odpocząć od codzienności. Po skończonym spotkaniu możecie przyjemnie spędzić czas, spacerując w pobliskim pałacowym parku lub skryć się w cieniu drzew z książką. Razem możecie też wyruszyć na relaksującą wycieczkę rowerową po zielonej Krainie Bugu.

W przyjemnej okolicy, blisko natury Twoi goście będą mogli też wyjątkowo dobrze odpocząć po udanym przyjęciu weselnym lub imprezie rodzinnej. Wspólne śniadanie następnego dnia pozwoli przedłużyć te wyjątkowe chwile w życiu Waszej rodziny.

Konferencja, szkolenie lub spotkanie firmowe zorganizowane w kameralnych pałacowych wnętrzach zapewnią Twoim gościom wyjątkową atmosferę. Piękna, odrestaurowana przestrzeń Pałacu i zielona okolica stwarzają odpowiednią oprawę spotkania, a oferowany przez nas catering pozwoli posilić się Twoim gościom w podczas przerwy.
Zapraszamy Państwa do organizowania spotkań firmowych w Pałacu w Korczewie. W kameralnej, pałacowej przestrzeni każde spotkanie zyska niepowtarzalny charakter i wyjątkową atmosferę.
W Korczewie Państwa goście mogą zaczerpnąć świeżego powietrza na odrestaurowanym dziedzińcu i odetchnąć na łonie natury w pałacowym parku .Obcowanie z naturą w pełnej spokoju krainie Bugu to wymarzone warunki dla ważnych i niecodziennych spotkań firmowych.

Spotkanie przy wspólnym stole wypełnionym przysmakami skomponowanymi z lokalnych, świeżych produktów utrwali w Państwa pamięci niepowtarzalny smak ważnych chwil w życiu firmy. Dbając o wyjątkową atmosferę, dbamy o każdy szczegół organizowanej imprezy.
Wyjątkowe menu, unikalna, pałacowa przestrzeń, zachwycająca okolica i obecność Państwa pracowników tworzą atmosferę, która nadaje szczególne znaczenie firmowym spotkaniom. Niecodzienne wydarzenia i wyjątkowe okazje zasługują na szczególną oprawę.

Potrawy jakie serwujemy naszym gościom przygotowywane są z pasją wyłącznie z najświeższych, lokalnych produktów, doda smaku tym wyjątkowym chwilom. Profesjonalna obsługa zadba o to, by każdy z Państwo i Państwa goście czuli się wyjątkowo. Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom, oferując kompleksową obsługę imprez firmowych. Spotkanie zorganizowane w Pałacu to wyjątkowe chwile, które na długo zostają w pamięci.